Aby pobrać aktualny cennik produktów, wybierz producenta

Aby otrzymywać specjalne oferty oraz aktualny cennik naszej firmy, prosimy zapisać się do naszego newslettera:


P.P.H.U. GROWO
Tomasz Wierciński
ul. Gen. Świerczewskiego 28
66-200 Świebodzin
Start   /   O firmie

O firmie

drukuj

   Początki działalności firmy „Zakład Regeneracji Wodomierzy Władysław Grygorcewicz” sięgają 1990 roku. Były to solidne i stabilne fundamenty do powołania w 2006 roku firmy „PPHU GROWO Tomasz Wierciński”

   Na skutek zaistniałej sytuacji na rynku oraz zauważając wzrastające zapotrzebowanie na usługi w zakresie regeneracji wodomierzy Władysław Grygorcewicz  założył Zakład Regeneracji Wodomierzy zajmujący się usługową naprawą wodomierzy mieszkaniowych.

Po upływie niespełna roku uruchomił stanowisko do legalizacji wodomierzy o średnicy DN15-40mm, a następnie w 1993 roku zakres świadczonych usług legalizacyjnych rozszerzył o wodomierze przemysłowe w średnicach DN50-150mm i statywy hydrantowe. W toku dalszej działalności firmy asortyment świadczonych usług powiększył się o regenerację ciepłomierzy i ekspertyzy urzędowe jak i regenerację wodomierzy przemysłowych powyżej DN150.

   W 1994 roku firma ZRW uległa rozbudowie o kolejne 400m2 powierzchni przy ul. Generała Świerczewskiego 23 rozszerzając jednocześnie zakres usług o handel hurtowy i detaliczny wodomierzami i armaturą wodomierzową. W związku z ciągłym rozwojem zakładu w 1998 roku zastosowano komputery stanowiskowe wraz z siecią podłączoną do komputera głównego z opracowanym programem do sprawdzania i obliczania dopuszczalnego błędu wskazań wodomierzy.

   W 2002 roku wdrożony został system zarządzania jakością ISO 9001:2000 z późniejszym odnowieniem do ISO 9001:2008

 

   W 2006 roku powstała osobna firma PPHU GROWO Tomasz Wierciński, która zajęła się dystrybucją wodomierzy nowych (nie regenerowanych) co pozwoliło na uszczelnienie wówczas słabo rozwiniętego rynku wodomierzowego. Ten przemyślany zabieg marketingowy pozwolił obu firmom w pełni „rozwinąć skrzydła” pozyskując kolejnych partnerów wśród wiodących producentów wodomierzy.

   Sytuacja na rynku wodno-kanalizacyjnym jak i częste zapytania klientów wymusiły na PPHU GROWO rozszerzenie wachlarza usług o kolejne działy asortymentowe. Wraz z producentami organizowaliśmy szkolenia i pokazy z zakresu budowy, zasady działania wodomierzy oraz ich zdalnych odczytów.

   Wychodząc naprzeciw potrzebom wciąż rozwijającego się rynku nawiązaliśmy stałą współpracę z producentem urządzeń metrologicznych, firmą Itron Polska Sp. z o.o. Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem Handlowym w zakresie dystrybucji, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wyrobów w/w firmy. Za priorytet przyjęliśmy dokształcanie pracowników przedsiębiorstw wodociągowych, spółek wodnych, zarządców nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych. W związku z tym propagujemy prezentacje i uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez firmę Itron.

   W 2010 roku zakupiliśmy systemy i sprzęt do zdalnego odczytu czołowych światowych producentów wodomierzy. Prezentujemy wodomierze wraz z systemami radiowego odczytu na życzenie bezpośrednio u klienta. Pokazy multimedialne urozmaicają próbne odczyty w terenie z naciskiem na newralgiczne punkty sieci wodociągowej i ich niekorzystną topologię.

   Obecnie departament marketingowo-handlowy zajmuje się także doradztwem technicznym i metrologicznym. Nasze zaplecze techniczne i merytoryczne pozwala na profesjonalną pomoc w problemach związanych z sieciami wod-kan.

   Liczne Autoryzacje oraz Certyfikaty świadczą o wysokiej jakości naszych usług.

 

Dział wsparcia techniczno – serwisowego jest do Państwa dyspozycji:

 od PN-PT w godzinach 7:00 – 15:00.

Zapraszamy:

 

ZRW  Wladyslaw Grygorcewicz i  PPHU  GROWO Tomasz Wiercinski

 

   Oferta Zakładu Regeneracji Wodomierzy Władysław Grygorcewicz obejmuje naprawę, legalizację oraz ekspertyzę następujących urządzeń:

 • Wodomierze mieszkaniowe i domowe (jednostrumieniowe i wielostrumieniowe)
 • Wodomierze przemysłowe (w tym wodomierze sprzężone, kątowe i hydrantowe)
 • Przepływomierze irygacyjne (mechaniczne)
 • Ciepłomierze (głównie ciepłomierze kompaktowe i rozdzielne wyposażone w elektroniczny przelicznik ciepła i mechaniczny przetwornik przepływu)

  

   O najwyższym standardzie naszych usług świadczy nie tylko wdrożony w 2002 roku System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 z późniejszą aktualizacją do ISO 9001:2008 lecz także autoryzacje serwisowe otrzymane od renomowanych producentów wodomierzy takich jak: ITRON Polska, BMeters Polska, Elster Kent Metering, Fabryka Wodomierzy PoWoGaz, Apator PoWoGaz...
   Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe GROWO Tomasz Wierciński będące dystrybutorem liderów rynku wodomierzowego prowadzi sprzedaż hurtową następującego asortymentu:

 • Wodomierze mieszkaniowe i wodomierze domowe (suchobieżne, mokrobieżne i hybrydowe) - jednostrumieniowe, wielostrumieniowe, objętościowe (wolumetryczne),
 • Wodomierze przemysłowe (w tym wodomierze sprzężone, kątowe i hydrantowe)
 • Ciepłomierze (kompaktowe, rozdzielne, wyposażone w elektroniczny przelicznik ciepła, mechaniczny lub ultradźwiękowy przetwornik przepływu),
 • Przepływomierze irygacyjne (mechaniczne, elektromagnetyczne, ultradźwiękowe) przeznaczone do pomiaru wody oraz cieczy agresywnych a także cieczy o podwyższonej lepkości,
 • Akcesoria wodomierzowe (złączki, uszczelki, zawory zwrotne antyskażeniowe,zawory antykropelkowe, wskaźniki antymagnetyczne, konsole, plomby wodomierzowe)
 • Armatura wodociągowa i kanalizacyjna (wzmocnione zawory kulowe, zasuwy, nasuwki i opaski naprawcze, filtry, regulatory ciśnienia, nawiertki, skrzynki uliczne, studnie kanalizacyjne, studzienki wodomierzowe i przepompownie, hydranty podziemne, hydranty nadziemne, stojaki hydrantowe, rury i kształtki),
 • Armatura przemysłowa (zawory odcinające, przepustnice, kompensatory)
 • Wodomierze po regeneracji (głównie wodomierze marki Metron, PoWoGaz, Elster)Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą.

Do góry